Mezi nejpopulárnější zaměstnavatelů benefity patří právě proplacení firemního jazykového kurzu, ve většině případů jedná o angličtinu, ale nezaostávají ani jiné jazyky. Jazykovou agenturou, která vypustila klasické docházkové kurzy, aby se mohla věnovat firemním kurzům a angličtině pro děti, je i Aspena.

Pokud tedy momentálně poptáváte efektivní výuku cizího jazyka, neváhejte si prokliknout na jazykové kurzy pro firmy. Po přihlášení na kurz se dočkáte komplexních služeb, které zahrnují výběr profesionálního lektora, vstupní analýzu vašich znalostí, vytvoření vyučovacího programu na míru a podobně.

Alternativní jazykové centrum pro náročné

working-on-notebook-640x640V současnosti nabízí agentura Aspena výuku patnácti různých jazyků. Dokáže vás připravit na všechny státní a mezinárodní zkoušky, ale také napomoci k cestě za lepší kariérou. Obsah kurzu bude přizpůsoben individuálním požadavkům a potřebám klienta. Čas, místo, forma a intenzita budou stejně doladěné k jeho spokojenosti. Již od počátku svého vzniku vystupuje Aspena jako suverénně alternativní jazykové centrum pro ty nejnáročnější. Její prioritou je sledování potřeb všech klientů a zvláštní přístup po celou dobu studia.

Vysoká efektivita, dynamika a flexibilita zařazují agenturu dlouhodobě mezi jazykových partnerů špičkové úrovně. Firemní kurzy angličtiny naučí zaměstnanců komunikovat plynule, správně a sebevědomě. Profesionální a vstřícný přístup je přirozenou součástí spolupráce. Všechny kurzy tohoto centra odrážejí evropskou koncepci pro jazykové vzdělávání, testování a výuku. Jsou mířené nejen obecně, ale pracují také s obchodním a odborným jazykem.

Jde s dobou a sleduje poptávku

Aspena má za sebou několik úspěšně dokončených projektů pro významné klienty. Pořádá jazykové kurzy pro pestré spektrum zákazníků. Ukázalo se, že jde skutečně o spolehlivého partnera. Norma ISO sleduje všechny aspekty společnosti, které přispívají ke zkvalitnění jejích služeb. Systém řízení vnímá aktuální poptávku na trhu, využívá moderní postupy a trendy. Agentura je přizpůsobena všem změnám uvnitř společnosti a otevřená návrhem z venku. Splněním požadavků normy ISO získala Aspena certifikát systému managementu jakosti od společnosti Det Norske Veritas. Dodržování normy je ověřováno pravidelnými interními audity a každoročním periodickým auditem. Společnost se tedy každoročně zavazuje plnit cíle směřující k nadstandardní kvalitě. Jde zde především o péči k zákazníkovi, zkvalitňování výběru lektorů, zvyšování odbornosti a motivace zaměstnanců, minimalizování chyb a nedostatků, zpřísňování pravidel testování při výběru externích dodavatelů, modernizace informačních technologií, ale svou roli zde hraje i celková prezentace společnosti.

Další info: www.aspena.cz

Napsat komentář